FHUP Complex

Flota pojazdów

  • Foto: 2.jpg
  • Foto: 1.jpg
  • Foto: 3.jpg

Firma Complex funkcjonuje na polskim rynku od 2000 roku i postawiła sobie za cel organizowanie bezpiecznych i komfortowych przewozów osób oraz towarów. Realizowanie zleceń profesjonalnie i sprawnie jest możliwe dzięki zatrudnianiu wykwalifikowanych kierowców oraz posiadaniu floty samochodowej, spełniającą najwyższe wymogi.

Wynajmujemy Państwu busy do Niemiec i Holandii, które dzięki kompletnemu wyposażeniu oraz wygodzie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom oraz ich bagażom, wybraliśmy sprawdzone marki Ford i Renault, które jeszcze nigdy nas nie zawiodły.

nasze pojazdy

Na flotę firmy składają się tylko i wyłącznie nowe pojazdy odpowiednio przygotowane do przewozów, które przyjechały do nas prosto z fabryk powyższych producentów. Podstawowym elementem ich wyposażenia są komfortowe i dowolnie regulowane siedzenia, które posiadają elegancką tapicerkę. Dzięki nim nawet wielogodzinne podróże przebiegają w doskonałych warunkach, a pasażerowie wynajmujący nasze busy do Holandii lub Niemiec nie czują zmęczenia, chwaląc sobie komfort siedzenia. Realizujemy zlecenia bez względu na porę roku, a w przypadku skrajnie wysokich lub niskich temperatur na zewnątrz, do Państwa dyspozycji są klimatyzacja oraz rolety okienne. Wszystko to daje doskonałe warunki do jazdy.

Poza komfortem naszych przewozów do Holandii i Niemiec, podstawowym celem firmy jest również zapewnienie Klientom optymalnego bezpieczeństwa. Wynajmując busy Complex, możecie Państwo liczyć na bezproblemowe docieranie do celu pojazdy są sprawne i poddawane ciągłym przeglądom technicznym, a wyposażenie ich w funkcjonalne systemy ABS oraz ESP do stabilizowania toru jazdy, dają naszym kierowcom możliwość spokojnego podróżowania na najdalszych trasach. Zatrudniamy specjalistów w swoim fachu, którzy zadbają o bezpieczeństwo, a także przyjemną atmosferę w czasie jazdy. Przewóz towarów przebiega w przygotowanym specjalnie do tego celu samochodzie dostawczym marki IVECO 2.8.

Nasza flota

Decydując się na skorzystanie z naszych usług możecie Państwo wybrać wiele miejscowości, w których rozpocznie się podróż, a także ogromną liczbę miejsc docelowych w Niemczech i Holandii, do których dotrzecie. Świadczymy kompleksowe usługi i jesteśmy w pełni elastyczni, dostosowując się do potrzeb naszych Klientów.

Wybierając Complex, wybierasz bezpieczeństwo i wygodę zarówno dla siebie, jak i swoich ładunków. Każdy nasz bus jest przygotowany i czeka na Ciebie w przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


Rezerwacja sms na polski numer tel 606 488 440, lub e-mail: przewozy@pila-transport.pl

 

 FHUP Complex | ul. Krzywa 21 | 64-920 Piła