FHUP Complex

O nas


Firma Complex powstała w 2000 roku, jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie na przewozy krajowe i zagraniczne. Dodatkowa usługa jaką jest odbieranie pasażera spod jego domu i dowożenie wprost pod wskazany adres stała się nieoceniona w przypadku wielu klientów i stała się naszym hitem.

 

Z upływem czasu jeden bus, z którym rozpoczynaliśmy swoją działalność, przestał wystarczać. Dokupowane były następne, coraz nowsze i lepiej wyposażone auta. Posiadamy pojazdy marki Renault, Vw i Ford. Wszystkie auta posiadają nowoczesne wyposażenie, które sprawia, że nawet wielogodzinna podróż staje się przyjemnością.

 

Z upływem czasu okazało się, że coraz więcej osób dzwoniło z zapytaniem czy świadczymy również usługi związane z przewozem towarów. Stąd w odpowiedzi na to zapotrzebowanie flota naszej firmy została powiększona o dodatkowy samochód marki IVECO, do transportu towarów.

 

Jednakże firma Complex to nie tylko flota samochodowa, ale przede wszystkim ludzie w niej pracujący. Zaczęło się, jak to zwykle bywa, od jednego człowieka zafascynowanego motoryzacją, który założył firmę. Z czasem, kiedy ilość kursów rosła koniecznością stało się zatrudnienie kolejnych kierowców.

 

Zawsze bardzo zależało nam na tym, by w zespole Complex pracowali jedynie ludzie, którzy naprawdę kochają to co robią i doskonale się na tym znają. Tak też się stało. Obecnie zatrudnionych w naszej firmie jest kilku kierowców, których pasją są podróże. Dzięki temu, że lubią poznawać świat, świetnie dają sobie radę jadąc nawet w bardzo odległe trasy. Znają wiele miast polskich jak i europejskich tak dobrze, że obecność GPS w samochodach to jedynie dodatek.

Doskonali kierowcy, bezpieczne i wygodne samochody, to wszystko razem sprawia, że podróż z nami jest prawdziwą przyjemnością. Jeśli chcesz się przekonać - po prostu do nas zadzwoń, a my przedstawimy Ci szczegółowo naszą ofertę.

 

Rezerwacja sms na polski numer tel 606 488 440, lub e-mail: przewozy@pila-transport.plFHUP Complex | ul. Krzywa 21 | 64-920 Piła