FHUP Complex

Przewozy do Niemiec - informacje

Terminy


Przewozy osób Busami do Niemiec z Polski i z powrotem odbywają się codziennie, bez przesiadek, co eliminuje, czekanie godzinami na drugiego busa i przekładać swoje ciężkie bagaże z jednego Busa do drugiego. Wyjazdy osobowe wykonujemy od drzwi z podanego adresu i zawozimy pod adres w wskazane miejsce pod same drzwi "Door to door". Dzięki odpowiednio logistycznie ułożonej trasie, skracamy czas przejazdu do minimum przestrzegając przy tym obowiązujące przepisy ruchu drogowego oraz dbamy o bezpieczeństwo przewożonych pasażerów i ich bagaże, rzeczy, towary, specjalnie wybierając pory nocne gdzie natężenie ruchu drogowego jest małe.


Wyposażenie naszych aut


Podróżując z nami masz zapewnione wygodne siedzenia, w upalne dni przy każdym siedzeniu są umieszczone:

Przerwy w trakcie jazdy


Bardzo ważnym elementem dla bezpieczeństwa są doświadczeni kierowcy, posiadający kwalifikacje na przewóz osób do Niemiec, ich doświadczenie, potrafią poruszać się na terenie Niemiec bez Nawigacji GPS, oraz informują podróżnych gdzie w jakich miastach i o której godzinie są postoje na odpoczynek i posiłek, oczywiście odpowiednio wcześniej zaplanowane do rodzaju trasy czasu przejazdu aby był jak najkrótszy. np.Dla wygody osób podróżujących kierowca zatrzyma się również na życzenie.

Nadzór logistyczny


Nad całym cyklem przejazdu, Busów które poruszają się po terenie Niemiec i Polski czuwa zespół logistyczny czynny 24 godziny na dobę, gdzie można składać zmówienia telefonicznie na wyjazd lub na formularzu na stronie www.pila-transport.pl odpowiemy na państwa pytania i poinformujemy co najlepiej zabrać na taką podróż w jaki sposób się przygotować, aby była przyjemna i nie sprawiała kłopotów.Nasze trasy


Przykładowa trasa podróży.


Miejscowości przez które przejeżdżamy

POZNAŃ SZCZECIN GORZÓW WLKP PIŁA
FRANKFURT ODER NEUBRANDENBURG LIPSK POCZDAM
BERLIN SCHWERIN DREZNO BRUNSZWIK
MAGDEBURG HAMBURG CHEMNIC KASSEL
HANOVER BREMA HOF FRANKFURT NAD MENEM
DORTMUND OLDENBURG BAYREUTH KOBLENCJA
ESSEN MUNSTER BAMBERG WURZBURG
BOCHUM OSNBRUCK NORYMBERGA MANCHEIM
BOCHOLT OBERCHUSEN INGLOSTADT STUTTGARD
DUSELDORF GELSENKIRCHEN AUGSBURG KARLSRUHE
WUPPERTAL DUISBURG MONACHIUM ULM

Udany przewóz niezależnie od powodu


Z nami dotrzesz do wybranego miejsca niezależnie od tego czy

Emigracje


Najlepszy cel podróży do Niemiec to emigracja przeprowadzka na stałe żeby zamieszkać, żyć i pracować w godnych warunkach, gdzie można kupić nowy samochód po czterech latach pracy , nie odmawiając sobie ubrań jedzenia, co 2 lata nowych mebli, odmalować i mieszkać w wynajętym mieszkaniu. Dlaczego w Niemczech można a w Polsce Nie.


Ponieważ w Polsce Państwo zabiera 50% zarobków w postaci podatków, kwota wolna od podatków jest niska, utrudnienia dla prowadzących działalność gospodarczą i ludzi pracujących poprzez urzędy takie jak ZUS, Urząd Skarbowy, PIP, i inne, niskie zarobki w porównaniu do produktów podstawowych i cen w sklepach, niby darmowa, ale źle funkcjonująca służba zdrowia, gdzie czeka się pół roku żeby dostać się do specjalisty a na operacje 3 lat. Strach czy wystarczy pieniędzy do końca miesiąca ale najgorsze czego powinniśmy się obawiać to przyszłość przed pójściem na emeryturę której nie będzie wcale bo w kasie ZUS nie ma pieniędzy PLN I państwo pożycza od Banków robiąc długi zamiast nasze pieniądze ze składek pomnażać, lub będzie bardzo niska, z której będzie bardzo trudno przeżyć starość.
FHUP Complex | ul. Krzywa 21 | 64-920 Piła